sobota, 25 września, 2021

Wyniki Turnieju Bowlingowego

W dniu 09.03.2013 r. w Połańcu został rozegrany  Turniej Bowlingowego o puchar Prezesa Okręgu Świętokrzyskiego ZNP, którego organizatorem był  odział ZNP w Połańcu. Rozgrywki odbyły się w kręgielni CKiSZ w Połańcu:

 

WYNIKI TURNIEJU:

 

Wyniki indywidualne prezesów

I miejsce

Socha Krystyna

II miejsce

Błasiński Zbigniew

III miejsce

Brzeski Zbigniew

IV miejsce

Walas-Lucenko Elżbieta

Wyniki klasyfikacji drużynowej

I miejsce

Oddział ZNP Połaniec

II miejsce

Oddział ZNP Bałtów

III miejsce

Oddział ZNP Staszów

IV miejsce

Oddział ZNP Sandomierz

Wyniki indywidualne kobiet

I miejsce

Kalina Wioletta

II miejsce

Wanatko Ewa

III miejsce

Bajur Dorota

IV miejsce

Bugaj Halina

Wyniki indywidualne mężczyzn

I miejsce

Pedyński Marek

II miejsce

Bugajski Marcin

III miejsce

Ślusarz Wiesław

IV miejsce

Stępień Piotr

Wyniki zespołowe:

Zespół nr 1- Oddział Sandomierz

L.p.

Nazwisko i imię

I tor

Ilość punktów

II tor

Ilość punktów

Suma punktów

1

Ślusarz Wiesław

103

87

190

2

Bekasiak Grażyna

59

50

109

3

Socha Krystyna

106

67

173

4

Kryszczyńska Zofia

60

55

115

 

Suma punktów

328

259

587

Zespół nr 2 - Oddział Staszów

L.p.

Nazwisko i imię

I tor

Ilość punktów

II tor

Ilość punktów

Suma punktów

1

Bajur Dorota

89

92

181

2

Grabka Wiesława

90

67

157

3

Ramos Mirosław

64

52

116

4

Błasiński Zbigniew

83

83

166

 

Suma punktów

326

294

620

Zespół nr 3 - Oddział Bałtów I

L.p.

Nazwisko i imię

I tor

Ilość punktów

II tor

Ilość punktów

Suma punktów

1

Bugajski Marcin

99

99

198

2

Zdonek Sławomir

45

113

158

3

Klepacz Edyta

76

56

132

4

Walas-Lucenko Elżbieta

46

97

143

 

Suma punktów

266

275

633

Zespół nr 4 - Oddział Połaniec

L.p.

Nazwisko i imię

I tor

Ilość punktów

II tor

Ilość punktów

Suma punktów

1

Kalina Wioletta

130

110

240

2

Pedyński Marek

118

93

211

3

Stępień Piotr

82

107

189

4

Bugaj Halina

90

72

162

 

Suma punktów

440

382

802

Zespół nr 5 - Oddział Bałtów II

L.p.

Nazwisko i imię

I tor

Ilość punktów

II tor

Ilość punktów

Suma punktów

1

Nalewajek Anna

73

78

151

2

Błaszkiewicz Leszek

83

80

163

3

Gałaczyńska Iwona

60

67

127

4

Pastuszka Lidia

70

69

139

 

Suma punktów

286

294

580

Zespół nr 6 - Prezesi i goście

L.p.

Nazwisko i imię

I tor

Ilość punktów

II tor

Ilość punktów

Suma punktów

1

Kołtunowicz Wanda

90

49

139

2

Wanatko Ewa

96

88

184

3

Brzeski Zbigniew

58

92

150

4

Pedyńska Magdalena

71

82

153

 

Suma punktów

315

311

626