sobota, 18 maja, 2024

Wypoczynek nad morzem:

• Wczasy w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie - położone jest 11 km od Kołobrzegu, zajmuje jeden z najpiękniejszych fragmentów środkowego wybrzeża.

Specjalną cechą bioklimatu Ustronia Morskiego jest występujący w powietrzu aerozol morski o leczniczych właściwościach w schorzeniach dróg oddechowych. Atrakcją są dwa mola wybiegające ponad 100 m w morze oraz aleja spacerowa biegnąca wzdłuż plaży.

Ośrodek Wypoczynkowy "Ewa" - doskonały do wypoczynku rodzinnego i indywidualnego. Teren zazieleniony i ogrodzony, w sąsiedztwie ośrodka znajduje się kompleks basenowo-wypoczynkowy. Do dyspozycji wczasowiczów piętrowe, murowane segmenty składające się z dwóch pokoi - 2 osobowego i 3 osobowego z pełnym węzłem sanitarnym. Na wyposażeniu pokoju telewizor, radio, czajnik elektryczny, parawan i leżaki.

Na terenie ośrodka znajduje się budynek w którym mieści się stołówka, kawiarnia, sala gier sportowych, sala do ćwiczeń rehabilitacyjnych, sala zabaw dla dzieci, sala bilardowa, sala telewizyjna, plac zabaw dla dzieci, boiska sportowe oraz miejsce do grilowania.

Bardzo dobre usytuowanie ośrodka zapewnia wczasowiczom ciszę i spokój.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA !  Organizujemy również wyjazdy wypoczynkowe dla zainteresowanych grup w uzgodnionym terminie !