sobota, 18 maja, 2024

VIII Okręgowy Zlot Młodych Nauczycieli

1 października 2022 roku odbył się VIII Okręgowy Zlot Młodych Nauczycieli w Publicznej Szkole Podstawowej w Waśniowie. Hasłem wiodącym było:

"Jesteśmy aktywni dla swoich uczniów".

Organizatorami zlotu byli:

- Zarząd Okręgu Świętokrzyskiego ZNP

- Okręgowy Klub Młodego Nauczyciela

- Zarząd Oddziału ZNP w Waśniowie.

W Zlocie uczestniczyło 79 osób. Jednym z uczestników był Kol. Sławomir Broniarz - Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Część oficjalną uświetnił występ artystyczny dzieci przygotowany przez Kol. Karolinę Grzesik-Olech - Prezesa Oddziału ZNP w Waśniowie oraz nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Waśniowie.

Dla uczestników przygotowano szkolenie pt.: "Zmiany w Karcie Nauczyciela w 2022 roku" prowadzone przez Michała Kowalskiego - mecenasa Okręgu Świętokrzyskiego ZNP.

Po części oficjalnej i szkoleniowej dla uczestników czekała niespodzianka przygotowana przez Wójta Krzysztofa Gajewskiego - zwiedzanie Muzeum Starożytnego Hutnictwa Świętokrzyskiego w Nowej Słupi.

Na koniec dla wszystkich zorganizowano spotkanie integracyjne w Karczmie Mnicha przy głównej bramie wejściowej do Świętokrzyskiego Parku Narodowego w Nowej Słupi.

Zapraszamy do obejrzenia: